Що робити, якщо електризується волосся

28.08.2021

Волосся, що електризується, – поширена проблема. З нею стикаються жінки та чоловіки. Основні ознаки – стирчать пасма дибки після того, як зняли шапку, локони, що тягнуться за гребінцем, або постійно лізуть в очі окремі волоски.

У цій статті надамо основну інформацію, чому так відбувається та як боротися з проблемою.

Причина електризації

Вона прихована в статичній електриці. Вона продукується при терті різних поверхонь одна об одну. Зокрема, і при звичайному розчісуванні пасом або носінні шапки.

В процесі зіткнення та тертя розподіляються електрони – одні отримують позитивний, а інші негативний заряд. Вони притягуються один до одного. Але у волосся завжди однаковий заряд, а тому вони відштовхуються, що призводить до неприємного ефекту.

Також істотно посилити статичну електрику можуть наступні причини:

  • занадто сухе повітря;
  • зневоднення локонів;
  • різкий перепад температури – наприклад, коли людина заходить з морозу в тепле приміщення.

Як зменшити електризацію: дієві поради

  1. Правильний вибір мийних і препаратів для догляду. При їх купівлі слід орієнтуватися на товари, які точно відповідають типу волосся. Це не тільки дозволить уникнути електризації, а й зберегти природний гідроліпідний баланс шкірного покриву.
  2. Зволоження пасом. Сухість призводить до накопичення заряду. Тому так важливо забезпечити оптимальний рівень вологості. Після миття голови слід обов'язково наносити кондиціонер. Хороший результат забезпечують незмивні засоби. Щотижня рекомендується наносити різні живильні, зволожувальні маски. Для кінчиків волосся – сироватки, олії.
  3. Зволоження приміщень. Занадто сухе повітря негативно позначається не тільки на стані пасом, але і всього організму в цілому. Особливо – в опалювальний період, коли радіатори дають тепло, але й сушать повітря. Це провокує накопичення статичної електрики. Встановіть звичайний автоматичний зволожувач!
  4. Вживання води. Зневоднення організму позначається і на волоссі. Не забувайте пити воду протягом дня.
  5. Шапки та головні убори. У холодну пору року не можна нехтувати шапками. Вони захистять від холодного повітря, сильного вітру. Головні убори повинні бути з натуральної сировини. Виготовлені з синтетики провокують електризацію.
  6. Термічні прилади. Фени, праски та інші пристосування для укладання пересушують волосся. Якщо без них не обійтися, використовуйте термозахисні засоби та не встановлюйте максимальну температуру.
  7. Правильний гребінець. Для щоденного розчісування слід використовувати дерев'яні гребінці або моделі з натуральними зубцями. Від пластикових наполегливо рекомендуємо відмовитися. Застосовувати такі вироби можна тільки в тому випадку, якщо на них є антистатичне покриття.


Підбиваючи підсумки

Уникнути електризації волосся – реально. Просто дотримуйтесь наших рекомендацій і зможете уникнути неприємних проявів.

Якщо потрібна якісна професійна косметика для догляду за пасмами та шкірою голови, ознайомтеся з асортиментом товарів італійського бренду Medavita. Виробник відомий у всьому світі та завоював безліч позитивних відгуків.

У каталозі представлене розмаїття продукції для оздоровлення, відновлення та підтримки здоров'я локонів. Консультанти українського представництва компанії готові відповісти на всі питання і надати додаткову інформацію, що зможе зацікавити.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img