Семінар від MEDAVITA в честь першого року діяльності в Україні

07.12.2020

MEDAVITA - італійський бренд, що спеціалізується на розробці препаратів для догляду за волоссям та шкірою голови. За роки діяльності компанія завоювала безліч шанувальників своєї продукції в різних куточках планети. Шампуні, муси, маски та інші продукти бренду призначені для професійного застосування. Стилісти та майстри перукарського мистецтва залишають тільки позитивні відгуки про розробки компанії.

У 2019 MEDAVITA розпочала діяльність в Україні. Тепер вітчизняні майстри та стилісти отримали доступ до високоякісної та ефективної продукції, що дозволяє не тільки формувати яскраві та неповторні образи, а й оздоровлювати волосся і шкіру голови.

Історія компанії Medavita

Перші продукти від італійських фахівців професійні майстри змогли отримати ще в 1939 році. Тоді в Мілані почали створювати унікальні склади та суміші.

Розвиток бренду

Назва компанії та її концепцію придумав італійський фармацевт Д. Верона. Він був першим, хто вирішив застосовувати досягнення фітотерапії в косметичних цілях.

У 1963 році на ринку косметичних препаратів був представлений перший продукт, офіційно вийшов під маркою MEDAVITA. Це був лосьйон Lotion Concentrée. Його створили за стародавнім рецептом, який передбачає використання витяжки та екстрактів з 10 трав і рослин.

Цікавий факт

З того часу рецептура, в основі якої лежать дослідницькі роботи відомого середньовічного лікаря та алхіміка Філіпа фон Гогенгейма (більш відомого під псевдонімом Парацельс), залишається незмінною.

Її ефективність і результативність підтверджують навіть новітні дослідження, проведені з використанням сучасного обладнання та останніх досягнень в області косметології та фармацевтики.

Зокрема, в продукції італійського бренду MEDAVITA використовується неперевершений лікувальний субстрат «Галенська».

MEDAVITA сьогодні

Ще в середині минулого століття бренд ініціював застосування трихологічих програм в салонах краси. Завдяки зусиллям творців продукції MEDAVITA б'юті-сфера не тільки істотно змінилася, але й отримала новий імпульс для свого всебічного розвитку.

Основний посил компанії, також залишається незмінним протягом десятиліть: основа здорового волосся - здорова шкіра голови.

Фахівці компанії продовжують проводити дослідження, створюючи нові унікальні продукти. Крім того, бренд активно співпрацює з кутюр'є і стилістами, формуючи модні течії.

Асортимент компанії

Продукти MEDAVITA орієнтовані на рішення різних завдань:

 • миття;
 • укладу;
 • фарбування;
 • реконструкція волосся;
 • і т.д.

Розробки компанії, доступні українським професіоналам у сфері перукарського мистецтва, представлені п'ятьма лінійками:

 1. Професійна технічна лінія для волосся
 2. Професійні програми догляду за волоссям
 3. Трихологічні програми догляду за шкірою голови
 4. Стайлінгова система Idol
 5. Стайлінгова система Idol Man

MEDAVITA для українського ринку

MEDAVITA в Україні

У 2019 компанія стала працювати на українському ринку. За рік ми досягли разючих результатів. Вже сьогодні з нами працює понад 2 000 спеціалістів beauty-сфери України.

Нами постійно проводяться профільні професійні заходи. Їх мета - не тільки привернути увагу до продукції компанії, просунути її. Ми також проводимо освітні семінари, що дають фахівцям нові та корисні знання, застосування яких на практиці дозволяє істотно поліпшити здоров'я шкіри голови та красу волосся їх клієнтів.

Семінар на честь першої річниці MEDAVITA в Україні

На честь першого року роботи в Україні бренд MEDAVITA проводить унікальний семінар для майстрів. Суть його - оглядове знайомство з продуктами компанії та комплексне навчання роботі з препаратами.

Програма семінару

 1. Робочі протоколи трихологічних процедур та процедур для догляду з видимим ефектом, програми реконструкції волосся.
 2. Інноваційні кислотні барвники, що не торкаються натуральної бази волосся.
 3. Авторські техніки освітлення (холодний блонд - сильна сторона MEDAVITA).
 4. Проблематика випадіння волосся різної природи.
 5. Відновлення балансу гідроліпідного шару шкіри голови.
 6. Амінокислотна реконструкція для різного типу волосся.
 7. Величезна лінія стайлінгів з додатковими доглядовими властивостями.
 8. Окремий напрямок чоловічої доглядової косметики для барбер-шопів.

Семінар відбудеться в Одесі, 14 грудня з 10:00 до 15:00. Поспішайте зареєструватися - кількість місць обмежена. Запис на семінар проводиться за телефоном + 38 (096) -091-01-08

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img