Перукарські ножиці Katachi

29.12.2021

На ринку інструментів для перукарів та стилістів свою продукцію представляють багато брендів. Компанія Katachi — один із топових виробників, що займаються створенням високоякісних, оригінальних ножиць. Вона завоювала довіру майстрів завдяки своєму унікальному дизайну та простоті використання, можливості вирішувати найскладніші завдання.

Бренд Katachi — основна інформація

У перекладі з японської мови назва бренду означає «Образ». Тобто, засновники фірми вже в назві компанії вказують, що їхніми інструментами можна створювати будь-які образи, які попросить клієнт.

Усі ножиці обов’язково мають особливе «клеймо» — фірмовий знак-ієрогліф. Він поєднує в собі два значення:

  • ідеальний дизайн;
  • досвід та професійні навички майстрів компанії.

Особливості виробництва ножиць Katachi

На підприємстві практикують індивідуальний, високоінтелектуальний підхід до кожної одиниці продукції. Для виробництва використовується високовуглецева загартована сталь, що гарантує довговічність ножиць. Усі моделі характеризуються:

  • надійністю;
  • функціональністю;
  • міцністю;
  • зносостійкістю.

Для виробництва використовуються тільки сучасні верстати. На кожному окремому етапі виробництва обов’язково передбачено суворий контроль якості.

Найкращі моделі

Кожна модель виробника характеризується найвищою якістю. Проте окремо зазначимо дві із них.

Хороші відгуки отримала модель CLASSIC, яка відповідає всім вимогам європейських майстрів, стилістів.

Також варто зазначити ножиці для філірування Ergonomic K 1760 6.0:

  • 36 зубців, що спрощує виведення з гребінця пасом під час стрижки;
  • роз’єм між зубцями формує еліпс, що полегшує стрижку;
  • особлива будова зубців знижує травматичні ушкодження волосся, його структури.

На завершення

Усі розробки компанії Katachi — унікальні. Вони ідеально підходять для вирішення різноманітних завдань. Не дивно, що ними користуються найкращі стилісти світу.


Виробник постійно вдосконалює свої розробки з огляду на вимоги перукарів. Під час розробки фахівці бренду враховують навіть положення рук майстра — кільця робляться у формі еліпса, а самі ручки характеризуються ергономічністю, що зменшує навантаження на руки.

Пам’ятайте, що крім ножиць майстру потрібні інші перукарські аксесуари. Рекомендуємо віддавати перевагу професійним розробкам.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img