Мелірування волосся. Техніка виконання

26.05.2020

Мелірування – один з найпопулярніших запитів, з яким звертаються представниці прекрасної статі до фахівців. Це фарбування існує багато років і користується популярністю. Попри те, що серед модних трендів воно то виявляється на піку, то поступається своїми позиціями іншим варіантам, жінки з року в рік обирають саме таке фарбування. Стосується це дівчат найрізноманітніших професій, в тому числі, і кінозірок світового масштабу, яким доводиться виключно ретельно стежити за своєю зовнішністю, адже вони завжди знаходяться під прицілом фотокамер.

Техніка мелірування може істотно відрізнятися, але сам принцип фарбування залишається незмінним і впевнено займає провідні позиції у всьому світі. Повторити голлівудські зачіски можна й самостійно, звернувшись до компетентних фахівців і вибравши модні сьогодні тенденції. Але бездоганно виглядати волосся буде тільки в тому випадку, якщо приділити увагу його «якості», подбавши про правильний комплексний догляд. Адже будь-яка зачіска добре виглядає на здоровому та сильному волоссі, яке може витримати і регулярне фарбування, і складні завивки, укладання.

Мелірування: що це таке?

Подібний вид фарбування означає часткове освітлення або знебарвлення волосяного покриву. Окремі пасма майстер знебарвлює для подальшого тонування або ж освітлює їх. Популярність даного методу легко можна пояснити: він добре виглядає на будь-якому волоссі, однаково прикрашає і брюнеток, і блондинок, і шатенок, і навіть рудоволосих красунь. До того ж, відсутня необхідність повністю змінювати колір, та й отриманий результат зберігається довше. Чудово підходить дана техніка мелірування для дівчат, які не люблять часті походи до перукаря, які притримуються обраного стилю і вважають за краще лише зрідка «освіжати» зачіску. Завдяки цьому виду фарбування відросле коріння виглядає менш неакуратно і не вимагає щомісячної корекції.

Окремо варто сказати про натуральний зовнішній вигляд, який отримує кожна власниця подібної зачіски. Результат не тільки дозволяє «оживити» колір, але також і надати об'єму волоссю, візуально поліпшити пропорції і підкреслити вашу привабливість. Мелірування – ідеальний варіант, який завжди виглядає виграшно! У класичному вигляді таке фарбування передбачає освітлення або знебарвлення пасом волосся шириною 3-5 міліметрів по всій довжині. Тонкі освітлені пасма виглядають дуже природно і нерідко надають неповторного ефекту «вигорілого на сонці» волосся. Гра кольору додає оригінальності й підходить для коротких, довгих і середніх локонів. Досить довіритися професіоналу – і ви переконаєтеся в тому, що навіть мінімальне «втручання» здатне подарувати кардинальні зміни, які припадуть вам до смаку.

У сучасному перукарському світі техніка мелірування – це те, чому приділяють особливу увагу. Крім давно відомої і все ще популярної класики пропонуються й інші варіанти: зональне, венеціанське, каліфорнійське й інші види фарбування. Сам принцип роботи з волоссям залишається незмінним: тон змінюється попрядно.

Традиційний вид фарбування може містити до чотирьох відтінків. Чим тонше обрані пофарбовані пасма, тим природніше виглядає отриманий результат. Створюється ефект натуральних переливів кольору. Оптимальне мелірування і для тонкого, ослабленого волосся. Зональне має на увазі мінімальне втручання в структуру волосся. До того ж, забарвлюється тільки верхня частина зачіски. У разі роботи з сивиною, основний тон «піднімається» з використанням м'яких щадних барвників. Додаткове тонування застосовується для «згладжування» контрасту між світлим й основним кольором.

Відсутність тонування ідеально підходить для шанувальників «вигорілого волосся». Особливо натурально результат буде виглядати, якщо пасма відбілити нерівномірно, а з різною інтенсивністю. До речі, саме така техніка мелірування користується особливою популярністю у голлівудських зірок світової величини. Найкраще виглядають при такому підході русяве і світло-русяве волосся, які схожим чином «вигорають» в спекотну пору року під впливом ультрафіолетових променів.

Справжнім відкриттям для шатенок і брюнеток стало зональне фарбування, якому піддаються тільки окремі пасма у особи. Це найбільш щадний і безпечний для структури волосся варіант, завдяки якому зачіску можна «оживити». Мінімум втручання при помітному результаті, який дозволяє візуально збільшити об'єм, підкреслити пропорції і навіть скорегувати форму обличчя, якщо є бажання.

Мелірування в окремих зонах виконується з плавним переходом до основного натурального кольору, завдяки чому відростаючі корені будуть гармонійно вписуватися в загальну картину. При збереженні контрастності зачіска буде більш сміливою й авангардної, а також допоможе розставити ваші акценти.

Багатьом дівчатам до душі фарбування омбре, де фарбування і тонування піддається тільки нижня частина волосся. Зональна техніка мелірування дозволяє поєднати омбре і попрядне забарвлення, надавши волоссю більше свіжості, яка особливо актуальна в теплу пору року.

Які засоби використовуються?

Вибір на користь певних косметичних засобів залежить від особливостей волосяного покриву і від бажаного ефекту:

 • Для знебарвлення підбирається пудрова або порошкова основа, «яка знімає» основний тон до максимально світлого.
 • Перманентний же барвник підходить для освітлення.

Який варіант підійде саме вам? На це питання відповість тільки ваш майстер. Однак найчастіше перманентний барвник використовується для русявого або світлого від природи волосся. Для власниць темних або рудих пасом варто вибрати порошок або пудру, після чого обов'язково вдатися до тонування.

Мелірування в більшості випадків потребує тонування після знебарвлення, оскільки залишковий пігмент виглядає жовтим. Найчастіше дівчата вважають за краще надавати «холоду» кінцевого тону. Підбір відповідного тону, здатен приховати різкі колірні переходи і разом з тим не звести нанівець всі старання по знебарвленню, – завдання досить складне. Його варто довіряти тільки досвідченим професіоналам, які грамотно підберуть потрібний відтінок і зроблять зачіску ідеальною саме для вас.

Будь-яка обрана техніка мелірування подарує бажаний результат, красу та неповторний ефект тільки при комплексному догляді за волоссям. Кваліфіковані майстри не тільки вибирають кращі барвники, але також і піклуються про зачіску за допомогою використання засобів MEDAVITA, здатних відновити навіть самі ослаблені локони або підтримувати в бездоганному стані здорове волосся. Відзначимо ще одну перевагу даного фарбування – можливість уникнути прямого впливу фарбою на прикореневу зону, яка, як правило, залишається незайманою. Оскільки від стану шкіри голови прямо залежить і здоров'я пасом, мінімум агресивного впливу та догляд за дермою за допомогою використання космецевтичних продуктів «Медавіта» гарантують чудовий результат!

Як виконується мелірування?

Мелірування

Існує кілька способів:

 • Застосування спеціальної шапочки, яка зверху надівається на голову клієнту. Через неї майстер «дістає» невеликі пасма, згодом обробляє різноманітними барвниками. Найбільш оптимальний цей спосіб для коротких і екстремально коротких стрижок.
 • Використання маленького пензлика. Дана техніка мелірування по праву може вважатися справжнім витвором мистецтва, оскільки вимагає і творчого підходу, і точності, і професійних навичок майстра. Ні шапочка, ні фольга при цьому не застосовуються.
 • Найбільш поширений в салонах метод, що припускає використання фольги. Він дає відмінні результати, однак, вимагає чимало часу для виконання.

Способи вибираються, виходячи з бажаного ефекту, вихідного тону волосяного покриву і стану зачіски в цілому. Чим здоровіше і міцніше ваші локони, тим більше шансів не обмежувати себе у виборі кольору і його інтенсивності. Використовуйте якісні засоби по догляду – і ваше волосся буде сяяти, дозволяючи будь-які варіації зачісок!

Мелірування: основні переваги

 • Можливість рідше відвідувати перукаря. Однотонне фарбування вимагає повторення через 1-1,5 місяці. Попрядно ж дозволяє відстрочити візит до майстра мінімум на 2 місяці.
 • Щадний вплив на волосся, відсутність агресивного впливу на прикореневу зону і дерму.
 • Різноманітність підходів і варіацій, що допомагає прикрасити будь-яку представницю прекрасної статі!
 • Ефект натурального і «живого» волосся, візуальне надання об'єму зачісці будь-якої довжини.

Техніка мелірування: якими вони бувають?

 • Шатуш ідеально підійде сміливим жінкам, готовим до експериментів. Для нього використовується кисть, за допомогою якої фарбуються пасма різної щільності. Розташування їх може бути і симетричним, і хаотичним. Результат виглядає природно, колір «заграє» по-новому без радикальних змін.
 • Каліфорнійський вид виходить без застосування фольги. Найбільш оптимальний для світлого волосся. Обов'язково має етап тонування.
 • Венеціанське мелірування використовується для темноволосих дівчат. Фольга і спеціальна кисть при такому вигляді фарбування – головні помічники. Ідеальний варіант для шатенок і брюнеток, бажаючих трішки освіжити свій строгий образ.

Повторне фарбування потребує від майстра максимального професіоналізму та якості виконання роботи. Необхідно, щоб відросле коріння було освітлене грамотно і акуратно, без помітного «переходу». Повторно вже освітлені пасма не фарбуються, оскільки це може негативно відбитися на структурі волосся.

Секрети ідеального мелірування

 • Робота з професіоналами. Хороший спеціаліст порадить, яка техніка мелірування підійде саме вам, підбере відповідні відтінки, а також виконає фарбування на гідному рівні й використає максимально щадну фарбу, що не руйнує структуру пасом.
 • Своєчасне оновлення зачіски. Попри те, що такий вид фарбування дозволяє рідше відвідувати перукаря, все ж не варто забувати про те, що занадто відросле коріння виглядає неакуратно і зводить нанівець всю вашу зовнішню привабливість. Раз в 2-3 місяці (залежно від індивідуального темпу зростання) доповнюйте обране фарбування – і сяйте красою.
 • Увага до якості та здоров'я волосся. Подбайте про себе, вибравши відповідні засоби по догляду. Будь-яке мелірування буде виглядати добре тільки на блискучих сильних локонах. Кращий спосіб повернути зачісці привабливість – використовувати космецевтичні продукти MEDAVITA, в основі яких лежать натуральні компоненти. Хороші фарбувальні засоби та грамотний догляд – запорука карколомної краси! Сама природа додасть волоссю силу і стійкість до негативного зовнішнього впливу.

Подібне фарбування ідеально підійде жінкам будь-якого віку, які бажають підкреслити свою привабливість, внести нові «нотки» в зачіску і «оживити» її без негативного впливу на волосся. У комплекті з продукцією MEDAVITA ви приречені на успіх.

Оригінальна техніка мелірування допоможе візуально скорегувати пропорції, вигідно підкреслити переваги зовнішності, додасть зачісці об'єм. Фарбування добре виглядає на волоссі будь-якої довжини, а також на найрізноманітніших стрижках.

Подаруйте собі можливість радіти зображенню в дзеркалі, полонити своєю красою, вибравши гідного майстра, якісні фарбуючі засоби та, звичайно ж, догляд від MEDAVITA, який зміцнює й оздоровлює волосся, робить його стійким до ультрафіолетових променів, жорсткої води та інших зовнішніх факторів.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img