MEDAVITA на «Харків BEAUTY 2021»: організація виставки преміальної косметики та трихологічної конференції

09.03.2021

З 25 по 27 лютого 2021 року в м. Харків на базі Арт-заводу «Механіка» пройшла виставка-продаж косметики й BEAUTY-технологій. Захід відвідали косметологи, перукарі, візажисти, майстри нігтьового сервісу, адміністратори салонів краси й всі, хто стежить за своїм зовнішнім виглядом.

Компанія MEDAVITA не тільки взяла участь в заході, а й виступила генеральним партнером виставки-продажу. Бренд представив свої напрацювання на виставці, а також організував трихологічну конференцію.

Виставковий стенд MEDAVITA

Виставковий стенд MEDAVITA

Бренд італійської професійної преміальної косметики для волосся MEDAVITA взяв участь у виставці косметики, косметичного обладнання і б'юті-технологій «Харків BEAUTY 2021».

Виставковий стенд бренду став майданчиком для навчання майстрів Харкова у роботі з:

 • тріхоскопом і didgital-додатком для його використання;
 • трихологічними (проти випадіння волосся, лупи, жирної себореї й атонічної й подразненої шкіри голови) і доглядовими програмами, реконструкції та відновлення волосся (амінокислотні й ліпосомальні продукти).

На стенді протягом 3-х днів працювали технологи й майстри бренду:

 • проводили процедури;
 • знайомили відвідувачів з протоколами;
 • розповідали про нові авторські техніки фарбування;
 • типи барвників і нові технічні продукти, призначених для захисту волосся і шкіри голови в процесі фарбування.

На стенді бренду «Медавіта» побувало понад 2000 осіб, майстри-перукарі східного регіону України оцінили якість та інноваційні можливості портфеля продуктів.

За підсумками виставки у бренду з'явилася велика кількість нових лояльних клієнтів, які взяли його в роботу.

Практична трихологічна конференція MEDAVITA

25 лютого в Харкові в рамках виставки косметики, косметичного обладнання і б'юті-технологій «Харків BEAUTY 2021» бренд італійської професійної преміальної косметики для волосся MEDAVITA організував і провів науково-практичну трихологічну конференцію «Спеціаліст-реабілітолог і Трихолог: конкуренція або партнерство».

Акцент на здоров'я волосся і шкіри голови

Протягом останніх десятиліть одним з головних загальносвітових трендів є здоров'я і здоровий спосіб життя, а здоров'я волосся і шкіри голови - необхідна складова цього тренду. І саме він сформулював потребу у фахівці з оздоровлення та відновлення волосся.

Називається цей фахівець - реабілітолог, і це не просто майстер-перукар або колорист, який дізнався про чергову процедуру, а повноцінний експерт по відновленню волосся, як на рівні шкіри голови, так і на рівні:

 • кутикули;
 • кортекса;
 • медули волоса.

У конференції взяли участь понад 65 осіб з різних регіонів України.

Конференція MEDAVITA

Відкрила конференцію Ірина Онопрієнко, співзасновник компанії «Медавіта» і ексклюзивний представник бренду в Україні: «Я дуже рада, що тут сьогодні зібралися фахівці, для яких якість і здоров'я волосся - не просто професія, а, швидше за все покликання. У бренду «Медавіта» дуже важлива і цінна місія - дарувати здоров'я. Здорове волосся починаються зі здоров'я шкіри голови. Ця філософія, яка закладена в кожному продукті «Медавіта». Бренд створений фармацевтами й продовжує розвиватися як преміальний космецевтичний продукт, який знають і люблять у всьому світі. Бренд створено в Мілані в 1963 році італійським фармацевтом Джанкарло Вероною. В основі всіх продуктів лежить використання унікальної запатентованої формули Лосьйону концентр, фіто екстракту, отриманого з 13 трав, зібраних в різних частинах планети в самих екологічно чистих регіонах. У портфелі бренду є не тільки трихологічні програми та для догляду, а й інноваційні лінії для фарбування, що зберігають здоров'я волосся. І я щаслива, що зараз його можуть використовувати у своїй роботі й отримувати від нього користь і задоволення українські майстри і їхні клієнти».

Хто такий реабілітолог: створення профілю фахівця

Головна тема конференції була повністю присвячена створенню профілю фахівця-реабілітолога:

 • якими навичками він повинен володіти;
 • чим він відрізняється від лікаря-трихолога;
 • як вибрати і які препарати йому необхідно використовувати у своїй роботі;
 • як правильно проводити процедури по відновленню і реконструкції волосся, пошкоджених хімічними, термічним або віковим впливом;
 • як правильно включити трихологічні й доглядові програми в перелік своїх послуг;
 • як заробляти більше грошей і мати постійний потік клієнтів?

На ці питання у своїх доповідях відповідали спікери конференції.

Фото Ірини Попової

Доповідь на тему загальних питань трихології

Хедлайнером виступів була доповідь Ірини Попової, Київ, к.м.н, Президента Асоціації трихолог України «Загальні питання трихолог (будова волосся і шкіри голови). Класифікація причин випадіння волосся і методи діагностики. Дефекти стрижнів волосся. Синдром короткого анагену. Пілінги. Реабілітація. Реконструкція. Взаємодія лікаря-трихолога і реабілітолога: як правильно працювати у зв'язці. Зони відповідальності лікаря-трихолога. Топічні засоби в трихологічних програмах з відновлення росту волосся, важливість лосьйонів».

Важливість здоров'я шкіри голови

Технолог бренду «Медавіта»

Здорове волосся починаються зі здоров'я шкіри голови, тому починати відновлення волосся необхідно з оцінки стану скальпа і гідроліпідної мантії.

Технолог бренду «Медавіта», Карина Остроухова, Дніпро, технолог-реабілітолог, тренер Марія Філіппова, Запоріжжя, Оксана Варламова фахівець-реабілітолог з Дніпра (клініка HairMed), розповіли та навчили учасників конференції:

 • як правильно провести діагностику шкіри голови й волосся за допомогою трихоскопу;
 • як оцінити стан скальпа і рівень пошкодження структури волосся;
 • показали на практичних кейсах, як за допомогою трихологічних та доглядових програм (амінокислотна і ліпосомальна реконструкція) оздоровити шкіру голови й відновити структуру кортикального і кутикульного шару волоса.

Ефективність впливу на проблемні зони скальпа і структури волосся в першу чергу залежить від якості складів косметичних препаратів.

Жанна Нікітіна, к.т.н., біохімік і біотехнолог, бренд-консультант компанії «Медавіта», науковий керівник конференції, розповіла про переваги космецевтичених складів преміальної професійної косметики для волосся, її відмінність від звичайних професійних засобів, які не використовують у своєму складі біоміметичні активи й не можуть ефективно впливати на процеси відновлення.

Також вона розповіла учасникам конференції, які біохімічні речовини й активи повинні обов'язково бути присутнім в робочих складах професійної преміальної косметики, а яких речовин там точно не повинно бути.

Вимоги до пакету трихологічних і доглядових послуг

Лікар-трихолог Тетяна Санпітер, Харків, у своїй доповіді «Трихологічні програми в портфелі послуг майстра-перукаря» розповіла:

 • як правильно сформувати пакет трихологічних і доглядових послуг і пропозицій під запити клієнтів;
 • які продукти повинні в нього входити;
 • як правильно донести до клієнта необхідність використання домашнього догляду для збільшення ефективності салонних процедур.

Себорейний дерматит та особливості його усунення

Лікар дермато-венеролог, дермато-онколог, член УАДВУП Ірина Політієнко, медичний центр «Естетік Сенсей», Київ, у своїй доповіді «Себорейний дерматит: погляд лікаря-трихолога. Практичні кейси »розповіла учасникам конференції як правильно діагностувати даний стан і за допомогою яких препаратів бренду «Медавіта» допомогти клієнту з цією проблемою.

Важливість загального стану організму для здоров'я волосся

Здоров'я волосся залежить не тільки від зовнішніх впливів, але й від внутрішнього стану організму, правильного харчування, відсутності дефіциту макро- і мікронутрієнтів. Як правильно складати свій раціон, щоб волосся завжди було здоровим та красивим розповіла Тетяна Ярославська, Харків, відомий блогер, дієтолог, нутриціолог у своїй доповіді «Дієта для волосся».

Подарунки для всіх учасників конференції

Подарки для всех участников конференции

Всі учасники конференції отримали спеціальні подарунки від творців бренду «Медавіта» з Італії - набори з «Лосьйоном концетре» і доглядовими препаратами серії «Віль де Етуаль».

Позитивний зворотний зв'язок від всіх учасників затвердила організаторів конференції в необхідності проведення серії таких навчальних заходів в різних містах України, щоб всі майстри-перукарі, стилісти, колористи, реабілітологи мали можливість розвиватися і підвищувати свій професійний рівень разом з брендом преміальної італійської професійної косметики для волосся «Медавіта».

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img