Красива та стильна борода: що для цього потрібно

11.09.2021

Борода періодично повертається в моду. Кілька років тому вона знову вийшла на пік популярності, і поки не збирається його залишати. Щоб бути в тренді – недостатньо просто не голитися кілька тижнів. Необхідно забезпечити правильний догляд і регулярно приділяти увагу своїй «неголеності»!

Як відростити красиву та пишну бороду: дієві поради

 1. Приймайте вітаміни. В першу чергу необхідні вітаміни групи B.
 2. Догляд. Потрібно щодня «працювати» з обличчям – користуватися різними скрабами для видалення відмерлих клітин. Це буде активізувати виростання нових волосків.
 3. Зволоження. Не обійтися без зволожувальних кремів і гелів.
 4. Правильне харчування. Фрукти, овочі, горіхи й так далі. Вони забезпечать ваше тіло необхідними мікроелементами та вітамінами.
 5. Заняття спортом. Необхідне для продукування тестостерону, що позитивно позначається на активності росту волосся.
 6. Заборона на шкідливі звички. Від куріння точно потрібно відмовитися. Алкоголь – припустимо зрідка і в помірних кількостях.
 7. Повноцінний відпочинок. Добрий восьмигодинний сон позитивно позначається на відновленні фолікул.
 8. Уникайте стресів. Вони негативно позначаються на стані всього організму. В тому числі й на зростанні волосся.

Форма та розмір: що вибрати

При виборі необхідно враховувати форму обличчя.

Овальне

В цьому випадку відкриваються широкі можливості. Відсутні будь-які обмеження. Однак потрібно пам'ятати, що в зоні підборіддя борода зробить обличчя набагато масивнішим. Тому рекомендуємо квадратну форму, у якій буде виражена нижня межа. Непогано також виглядають легка округлість або «підкова».

Широке

За допомогою бороди можна візуально подовжити череп. Він отримає привабливий, злегка аристократичний вид. Форма може бути:

 • цапиною (невелика, відносно тонка);
 • у вигляді трапеції;
 • що йде безпосередньо до скроні.

Доповнити образ можна за допомогою вусів.

Трикутне

Ідеальний варіант – квадратна форма. Також підійде округла або «підкова». Якщо хочеться домогтися візуального подовження обличчя, слід залишати волосся і на щоках. Так буде досягнута ще одна мета – вдасться прикувати увагу до очей, вони будуть виглядати більшими.

Довгасте

В цьому випадку борода дає можливість злегка розширити обличчя, нехай тільки й візуально. Серед оптимальних варіантів:

 • округла;
 • підкова;
 • бакенбарди;
 • великі вуса та пишна рослинність на підборідді.


Предмети догляду

У салонах і студіях краси надають профільні послуги власникам бороди. Для їх надання використовують спеціалізовані інструменти. Вони повинні бути якісними та довговічними.

Італійська компанія Medavita пропонує професійні приладдя для гоління, які повинні бути в арсеналі будь-якого барбершопу. Зокрема, в каталозі представлені:

 • ручні бритви;
 • чаші з нержавіючої сталі;
 • помазки.

Вся продукція має відмінні експлуатаційні характеристики:

 • довговічність;
 • надійність;
 • стійкість до різних ушкоджень.

Не виникає проблем з очищенням приладдя.

Нержавіюча сталь – оптимальний матеріал для чаш. Вона не вступає в реакцію з піною та іншими речовинами, завдяки чому не змінюється їх склад, не відбувається окислення.

Помазки – тільки з натуральної щетини. Завдяки чому вони м'які, забезпечують плавне нанесення піни. Ручні бритви – гострі та прості у використанні, дозволяють зголювати щетину будь-якої довжини.

Консультанти італійського бренду готові відповісти на ваші питання та допомогти підібрати не тільки приладдя для гоління, а й різноманітну косметичну доглядову продукцію для чоловіків.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img