Інтерв'ю з Жанною Нікітіною - бренд-консультантом компанії «Медавіта»

10.03.2021

Сьогодні наш «зоряний» гість - Жанна Нікітіна, к.т.н., бренд-консультант компанії «Медавіта», науковий керівник трихологічної конференції «Спеціаліст-реабілітолог і Трихолог: конкуренція або партнерство».

Жанна, наскільки важливий склад косметичних засобів? Що грає вирішальну роль - склад або формула?

Косметичні засоби MEDAVITA

Якість, функціональність й ефективність будь-якого професійного косметичного препарату визначається його складом. Інновації в біохімії та біотехнології дозволяють технологам косметичних брендів використовувати в складах формул новітні досягнення світу науки. Це важливий процес.

Чим відрізняються склади бренду «Медавіта», який Ви представляєте? Що особливого в цій продукції?

Косметичні засоби MEDAVITA

Бренд Медавіта - один з найбільш інноваційних брендів на ринку професійної косметики для волосся. У складі його продуктів - біоміметичні активи - ті, що біологічно ідентичні компонентам нашої шкіри та волосся або повністю з нею сумісні. Це можуть бути не тільки інгредієнти органічного або рослинного походження, а й отримані природним біотехнологічним способом. Така біоміметична косметика спрямована на захист шкіри голови й волосся, а також на підтримку її природних механізмів відновлення і функціонування. Подібний склад сприяє зміцненню імунітету шкіри голови та адаптації до мінливого навколишнього середовища.

Звучить переконливо, але дуже загадково. Можете назвати якісь компоненти, знайомі широкому читачеві?

Косметичні засоби MEDAVITA

Серед біоміметичних компонентів можна виділити олію ши і жожоба, інка інчі, морінгу, льону і мигдалю, незамінні амінокислоти та пептиди, гіалуронову кислоту, бета-глюкан, гліцерин, екстракти алое вера, фіто екстракти, комплекси фосфоліпідів, що містять лецитин, цераміди, поліненасичені жирні кислоти, вітаміни й мінерали. Багато з них відомі досить давно, але Медавіта використовує унікальні формули та технології, завдяки яким навіть звичні компоненти «розкриваються».

Тобто, весь секрет у складі та формулою? Або є щось ще, що робить косметику такої ефективної?

Жанна Нікітіна бренд-консультант компанії «Медавіта»

Для того, щоб біоміметичні активи повністю засвоювалися шкірою голови й волоссям, їх важливо попередньо «очищати» від непотрібних або небажаних для неї молекул, які містяться в тому чи іншому інгредієнті - без цього етапу шкіра сама буде від них позбавлятися і витратить на цю боротьбу багато цінних ресурсів, а біологічна активність клітин буде порушена. Завдяки повній сумісності зі шкірою біоміметичні компоненти відіграють важливу роль у відновленні та загоєнні шкіри й волосся, що особливо актуально для чутливого типу скальпа, а також при таких станах, як екзема, атопічний дерматит і псоріаз. Інгредієнти розпізнаються шкірою і працюють спільно. Всі продукти в асортиментному портфелі бренду Медавіта створені з використанням біоміметичних активів і є унікальними продуктами з високою і клінічно доведеною ефективністю.

Іншими словами, ефективність продукції Медавіта заснована на злагодженій «роботі» всіх компонентів, що забезпечують очищення і живлення. Цього компанія домоглася, завдяки підбору унікальної формули та вибору кращих інгредієнтів. Все це разом і дає той результат, який клієнти зможуть оцінити вже з перших застосувань!

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img