Гель для душу: чи можна їм мити голову?

25.09.2021

Періодично виникають ситуації, коли шампуню немає, а зовнішній вигляд потрібно терміново навести до ладу. Разове використання гелю для душу — нічого страшного! Але постійно замінювати шампунь гелем однозначно не варто. Не дарма виробники задумали ці продукти різними.

Гель для душу й шампунь: чи є різниця?

Консистенція цих засобів дійсно схожа. Але до складу гелів входять нафтопродукти, лужні компоненти, досить сильні ароматизатори. Призначені для очищення шкірного покриву від забруднення. Легко піняться і швидко змивають бруд, піт.

Шампуні ж застосовуються для шкіри голови та прикореневої зони волосся. У них входять ПАР (поверхнево-активні речовини), ефірні олії, консерванти, слабші ароматизатори, вітаміни й поживні компоненти. Шампунь наноситься тільки на корені волосся і шкіру голови.

Як бачимо, склад відрізняється досить серйозно. Шампунь незамінний також для поліпшення «якості» волосся.

Якщо замінити шампунь на гель для душу…

Ми однозначно радимо не робити подібних дій! Найкращий спосіб доглядати за волоссям — користуватися професійними засобами Medavita. Ви можете бути впевнені в тому, що волосся буде «вдячне» за цей вибір.

Наведемо кілька причин, за якими гель для душу зовсім не підходить для шкіри голови й локонів:

  1. Через агресивний склад гель погіршує стан волосся в цілому. Спочатку людина може не помітити змін. У разі постійного використання пасма будуть гірше розчісуватися, укладатися. Ви відчуєте, що волосся швидше стає брудним, втрачає природний блиск.
  2. Страждають і волосяні цибулини. Через що ваша розкішна зачіска може помітно зрідіти.
  3. Швидше виробляється шкірний жир. Підсумок: буде необхідність частіше мити голову, і боротися з лупою. Остання майже завжди супроводжує підвищену жирність. Від лупи складно позбутися. Це вимагає комплексного підходу до лікування, значних витрат часу. Не ризикуйте — і вибирайте миття якісними шампунями Medavita.

Якщо у вас немає вибору, то неодмінно скористайтеся поживними оліями, масками, кондиціонером, щоби компенсувати згубний вплив гелю для душу.


Чи бувають винятки?

Є продукти два в одному, призначені для тіла й зачіски. На них обов’язково присутнє відповідне маркування. Користуючись ними, ви не ризикуєте волоссям, станом шкіри, виглядаєте бездоганно.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img