Фен для волосся - незамінний помічник під час укладання

04.04.2022

Для сушіння та укладання волосся вже багато років використовуються фени. Це прості та зручні прилади. На профільному ринку представлений широкий вибір моделей. У цій статті коротко розглянемо основні особливості виробів.

Які характеристики враховувати

Під час вибору фена варто враховувати дві характеристики:

  • Потужність — загалом, вона не грає особливої ​​ролі, оскільки результат залежить від швидкості повітря. Тому не варто переплачувати — цілком достатньо моделі 1200 Вт.
  • Температурний режим — важливий показник. Варто надавати перевагу моделям, у яких можна вибирати температуру повітря, що подається, а також є опція холодного обдування. Пам’ятайте, надто гаряче повітря шкодить здоров’ю волосся. Користуватися таким режимом потрібно лише в деяких ситуаціях і після нанесення термозахисних препаратів. Наприклад, термопротектор від компанії «Медавіта» не тільки захистить від негативного впливу високих температур, а й живитиме волосся вітамінами та мінералами.
Професійний фен

Які насадки використовуються на фенах

Фен-стайлер — це професійний апарат, у якого передбачені різні насадки:

  • для створення локонів підвищеної пишності та великих завитків;
  • щітка, виготовлена ​​із щетини, яка використовується для створення великих завитків;
  • щітка, з якої вдається створювати максимально природні локони;
  • зубці — для невеликих кучериків;
  • щітка, з допомогою якої вдається розплутати пасма;
  • насадка-випрямляч.

Також професійні моделі фенів, що використовуються в салонах краси, можуть мати так званий концентратор. Це вузька насадка, що спрямовує потік повітря на поодинокі пасма, не обдуваючи решту волосся. Її часто використовують для сушіння волосся, накрученого на щітці пасма.

Поширений елемент — дифузор. З його допомогою вдається висушити пасма досить швидко. Він добре розсіює повітря, що допомагає обробляти велику частину голови за короткий час. Хоча він буде не актуальним, якщо планується зробити складне укладання.

І не забувайте про головне правило — не включайте подачу надто гарячого повітря. Він шкодить здоров’ю пасм, зневоднює їх та порушує структуру. Для захисту використовуйте якісну професійну косметику італійського бренду MEDAVITA.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img