Догляд за волоссям після кератинового випрямлення

03.12.2021

Одна з найпоширеніших косметологічних послуг — кератинове випрямлення. Процедура дає змогу досягти як косметичного ефекту, так і лікувального. Тобто, вона випрямляє волосся й відновлює його структуру, лікує.

Ще одна перевага процедури — вона не змінює структури волосся, хоч і проводить гарантоване ефективне випрямлення. Для досягнення результату використовується рідкий кератин.

Цей компонент проникає в порожнини всередині волосся, повноцінно заповнює їх. Під впливом високої температури кератин створює надійний захисний шар. Саме цей шар блищить, забезпечує гладкість.

Щоб ефект від процедури зберігався якнайдовше, треба застосовувати спеціалізовані препарати. Особливо — у перші три дні після сеансу.

Особливості догляду в перші 72 години після процедури випрямлення кератином

  1. Захист від води. Перші три доби пасма не можна мити. Загалом їх не треба мочити цей час. Тому відмовтеся від відвідування басейну, сауни, не потрапляйте під дощ чи сніг. Якщо хочете прийняти душ, скористайтеся шапочкою для волосся. Адже навіть якщо ви не спрямовуватимете потік води на голову, пасма можуть намокнути від пари.
  2. Якісний шампунь. Для миття використовуйте засоби, у складі яких немає сульфатів, натрію хлориду. Оптимальний варіант — професійні шампуні для волосся. У їхньому складі точно немає небезпечних сполук, але є рослинні компоненти, що забезпечують додаткове живлення.
  3. Незмивні бальзами. Ними треба користуватися завжди, якщо купаєтесь у відкритих джерелах — наприклад, у річці, озері тощо.
  4. Кератинові маски. Вони додатково збагачуватимуть волосся кератином, щоб забезпечити довготривалий ефект від процедури.
  5. Захист від термоприладів. Також перші три дні не можна застосовувати фен, праску та інші подібні пристрої.
  6. Акуратне укладання. Для створення зачісок не застосовуйте шпильки, обручі та ін. Якщо волосся лізе в обличчя, оберніть його м’яким шовковим шарфом.


На завершення

Кератинове випрямлення волосся — справді ефективна та корисна процедура. Вона дасть можливість вам досягти гладкості пасом, створить на поверхні надійний захисний шар.

Дотримуючись наведених вище правил догляду, ви зможете забезпечити довготривалий ефект від процедури. Тим паче, що правила прості й не вимагають особливих зусиль.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img