Чим відрізняється професійна косметика для волосся?

07.07.2020

Вважається, що професійна косметика для волосся відрізняється тільки вищою вартістю, а тому використовується лише в дорогих салонах краси і перукарнях. До того ж, вона випускається у великих банках і пересічному споживачеві купувати її невигідно.

У цій статті ми детально розглянемо, в чому саме полягає відмінність від звичайної косметичної продукції і як професійні розробки кожен охочий може застосовувати вдома.

Особливості мас-маркет продуктів

Продумані рекламні кампанії дозволяють ефективно впливати на розум споживачів. Багато з нас легко перерахує популярні і затребувані шампуні, кондиціонери – назва торгових марок у всіх на вустах.

Що цікаво – якщо порівняти їх між собою, виявиться, що склад у них дуже схожий. Відмінності є, але несуттєві.

Доступна вартість

Ціна на косметичну продукцію і продукцію для догляду категорії мас-маркет для волосся в цілому прийнятна. Тут зустрічаються, як дорогі, так і дешеві розробки, але середня ціна доступна для багатьох споживачів.

З огляду на, що шампуні та інші препарати використовуються постійно, доступна вартість – один з основних чинників в їх користь.

Питання якості

Всі розробки, представлені на полицях магазинів, відповідають загальноприйнятим стандартам. Перед виходом на ринок вони отримують сертифікати якості. Однак вони орієнтовані на вирішення основних завдань – миття волосся і шкіри голови, косметичний вплив.

Якщо ж виникають більш серйозні проблеми (ламкість, пошкодження та інші), то препарати мас-маркету тільки маскують їх і не здатні вирішити – необхідна професійна косметика для волосся.

Широкий вибір

Підібрати собі засіб зможе кожен, незалежно від типу і стану волосся, шкірного покриву. Не виникає проблем із заміною препарату, якщо якийсь не підходить або раптом його не виявилося в магазині – широта вибору дозволяє підібрати нову косметику.

Проміжний висновок

Продукція відомих брендів здатна успішно вирішувати прості завдання. Широкий асортимент товарів і доступна ціна – основна перевага. Якщо необхідна комплексна дія, відновлення здоров'я волосся або шкіри голови, слід орієнтуватися на розробки професійних марок.

Професійна косметика для волосся і її компоненти

Такий вид засобів привертає своїм складом і більш інтенсивним впливом безпосередньо на проблеми та захворювання, наявні у волосся й шкіри голови.

Головні компоненти

Перераховувати всі інгредієнти немає сенсу. Вони відрізняються в залежності від марки та призначення продукту. Але є ряд основних компонентів.

 1. Кератин. Це білок, в ньому містяться великі об'єми такої речовини, як цистин. Він являє собою чи не головний матеріал для волосся і шкіри. Брак кератину призводить до ослаблення, ламкості, тьмяності та появи посічених кінчиків. Мінімальні розміри молекул кератину дозволяють йому проникати глибоко в структуру. Завдяки цьому він заповнює простору і порожнечі, робить власний стовбур однорідним і міцнішим.
 2. Протеїни шовку. Їх завдання – забезпечити повноцінне зволоження. Вони покривають поверхню волосся, забезпечуючи міцність і еластичність, гарантуючи захист від впливу фена і/або прасування.
 3. Протеїни злаків. Вони вирівнюють структуру, формуючи на поверхні цілісну найтоншу плівку, що захищає від негативного зовнішнього впливу.
 4. Мікроелементи. Серед них – цинк, залізо та інші. Надають живильну дію.
 5. Вітаміни групи В, А, Е – вони також надають живильну дію і захищають від негативного впливу.
 6. Екстракти рослин. Вони можуть бути різними, в залежності від конкретного препарату й особливостей його впливу, призначення для волосся різного типу або розв'язання конкретних проблем.

Переваги професійних препаратів

Професійна косметика для волосся має масу позитивних особливостей. Зокрема, на відміну від продуктів мас-маркету, в них містяться великі об'єми поживних і лікувальних компонентів, які гарантують:

 • відновлення;
 • захист;
 • зміцнення;
 • живлення.

Зверніть увагу! Найчастіше ефект помітний вже після 2-3 застосування, але деякі засоби дають миттєві результати. Наприклад, якщо це суміші для легкого розчісування.

Розглянемо основні переваги, якими володіє сучасна професійна косметика для волосся.

1. Силікон і кератин

Вони присутні в великих об'ємах, що дозволяє:

 • відновлювати пошкодження;
 • перешкоджати появі посічених кінчиків і усувати їх, якщо вони з'явилися;
 • надавати гладкість, шовковистість.

2. З'єднання-провідники

Вони необхідні для того, щоб професійна косметика для волосся проникала якомога глибше в структуру і забезпечувала повноцінний вплив. Звичайні препарати з класу мас-маркет такими властивостями не володіють, вони здатні проникнути тільки в верхні шари.

3. Кондиціонери

Їх присутність істотно спрощує розчісування, робить зачіску пишною і об'ємною. Це одна з причин, чому їх успішно використовують у салонах і перукарнях.

4. Великі обсяги

Великі банки, без яскравих малюнків і закликів. Вони використовуються в салонах краси. Там застосовувати маленькі об'єми невигідно і незручно.

Відсутність яскравих дизайнерських етикеток знижує кінцеву ціну. Враховувати, що така косметична продукція для волосся коштує відносно дорого, це важливий момент.

Як використовується професійна косметика для волосся. Особливості застосування


Щоб отримати максимум користі, слід дотримуватися певних правил. Ми зібрали рекомендації досвідчених стилістів і перукарів.

1. Без фанатизму

Великий вміст поживних і активних компонентів вимагає обережного застосування. Не слід дуже старатися. Використовувати потрібно в певних дозах. Якщо в перукарнях з цим проблем не буде, то вдома слід проявити обережність й уважність, детально вивчивши інструкцію та рекомендації.

2. В залежності від типу волосся

Професійна косметика для волосся проводиться строго під певний тип волосся – тут немає універсальних розробок. Кожен вид є вузькоспрямованим.

Якщо в салоні підібрати препарат зможе майстер, то при самостійному виборі слід попередньо проконсультуватися з фахівцем.

3. В залежності від проблеми

Конкретна серія підбирається в залежності від розв'язуваної проблеми. У серії зазвичай присутні кілька різних препаратів:

 • шампунь;
 • бальзам;
 • кондиціонер;
 • маска.

4. Застосування курсами

Вони застосовуються строго курсами. Кількість процедур залежить від типу волосся, його стану та розв'язуваної проблеми.

Зверніть увагу! При регулярному застосуванні необхідно дотримуватися дозувань і строго дотримуватися інструкції.

Якщо ви вирішили використовувати її вдома, самостійно, попередньо потрібно отримати консультацію у досвідченого кваліфікованого майстра.

Пам'ятайте, що професійна косметика для волосся – це точні розробки, створювані в спеціалізованих лабораторіях. Проводиться маса тестових досліджень, що дає можливість скласти чіткий регламент по використанню. Його не можна порушувати, інакше препарати принесуть не користь, а шкоду.

Як правильно наносити професійну косметику

Серед розмаїття марок варто виділити Medavita. Це відома італійська компанія, яка завоювала профільний ринок. Виробник надає широкий вибір продукції для волосся різного типу і здатні ефективно розв'язувати різноманітні проблеми. Вироби проходять обов'язкові клінічні випробування і мають всі необхідні сертифікати якості.

Щоб домогтися максимального ефекту від застосування препаратів, слід дотримуватися певних правил нанесення і застосування.

 1. Шампунь. Призначений для очищення, видалення забруднень.
 2. Кондиціонер. Його розподіляють по вологим локонам – від середини довжини. Залишають від трьох до п'яти хвилин. Після чого змивають. Існують спеціальні незмивні кондиціонери, які характеризуються більш глибоким проникненням. Кондиціонер рекомендується наносити після кожного миття голови.
 3. Маска. Необхідна для додаткового харчування та відновлення волосся. Її радять наносити раз на тиждень і утримувати від п'яти до десяти хвилин, після чого змити.
 4. Захист кінчиків. Вони схильні до негативного зовнішнього впливу, січеться і часто ламаються. Для їх захисту та відновлення застосовуються особливі масла. Їх наносяться зовсім трохи на кінчики і розподіляють до середини довжини.
 5. Захист від високих температур. Фени, прасування стали незамінним інструментами при створенні зачісок. Однак високі температури надають згубну дію. Щоб виключити її, слід застосовувати спеціалізовані термозахисні склади, розподіляючи їх по вологим після миття пасмам.

До речі! Це загальні поради. Вони можуть відрізнятися в залежності від рекомендацій виробника препаратів. Уважно читайте інструкції та вивчайте етикетки!

Як підібрати препарати самостійно

Якщо вас цікавить професійна косметика для волосся, попередньо рекомендуємо пройти консультацію у досвідченого і кваліфікованого фахівця. Він дасть свої поради, орієнтуючись на стан і структуру локонів, в залежності від особливостей догляду за ними.

Досвідчені майстри, що працюють в салонах, досконально знають, який тип продукту вибрати в тому чи іншому випадку.

Професійна косметика для волосся від компанії MEDAVITA

Італійський бренд MEDAVITA і його професійна косметична продукція відомі в багатьох країнах. Унікальні розробки, застосування гармонійного поєднання органічних компонентів дозволяють досягати найвищих результатів.

Виробник розробив безліч програм, орієнтованих на вирішення різноманітних завдань – як для жіночого, так і для чоловічого волосся. Описати всі програми в рамках однієї статті – складне завдання. Сконцентруємо увагу на основних моментах, що дозволить вам зрозуміти справжню цінність італійських розробок.

Кондиціонування і зволоження

Для здоров'я волосся вкрай важливим є правильний догляд. Забезпечити його можуть натуральні ефективні компоненти, що забезпечують захист від негативного зовнішнього впливу і гарантують повноцінне харчування і зволоження. Завдяки чому воно стає об'ємним і красивим.

Зміцнення

Тільки якісне харчування – гарантія міцних коренів і міцного волосся. Слід забезпечити своїм локонам насичення корисними елементами:

 • вітамінами;
 • кератином;
 • мінералами та ін.

Все це гарантує професійна косметика для волосся MEDAVITA. Вплив натуральних компонентів стимулює відновлення клітин, зміцнення коренів і не допускає негативного зовнішнього впливу.

Програми для догляду від MEDAVITA. Таблиця

У таблиці наведені основні програми догляду. Кожна з них має свої особливості.

Програма

Опис

B-REFIBRE

Вирішує такі завдання:

 • відновлення;
 • регенерація;
 • реконструкція;
 • зміцнення кутикулу.

Плюс повноцінний захист від випадкових пошкоджень в результаті зневоднення, негативного впливу хімічних препаратів і навколишнього середовища.


CURLADDICT


Лінія для власниць кучерявих локонів. Їм потрібен спеціальний догляд для створення особливо пружних, але і чітких кучерів.

Що входять до складу програми продукти надають ущільнюючий вплив на завитки, відновлюють здоров'я і захищають від негативного впливу.


CHOICE

Містить шампунь і маску. Рекомендовані до застосування тим жінкам, які хочуть зберегти красу і блиск, природне сяйво, але і запобігти руйнуванню, зневодненню.

HUILE D'ETOILE


Для створення сяючих, наповнених здоровим блиском пасом. За допомогою лінії вдасться домогтися неймовірної краси і природного сяйва.


HAIRCHITECTURE


Призначена для безпосереднього впливу на структуру, пишність. Об'єм створюється безпосередньо від коренів і до кінчиків.

Результат досягається за допомогою повноцінного зволоження стовбура волоса по всій довжині. У підсумку – об'ємність, пружність і розсипчастість.

HYDROTONIQUE


Розробка для неслухняних локонів. Лінійка дозволить їх приручити і створювати привабливі зачіски. Зволоження, харчування, кондиціювання, блиск – все це програма HYDROTONIQUE.


LISSUBLIME

Серія для прямих гладких пасом. Активні компоненти лінійки забезпечують гладкість, а й повноцінне зволоження і зміцнення.


PRODIGE


Розробка для сильно пошкодженого волосся. Регулярне застосування допомагає швидко відновити його і повернути здоров'я, красу.


NUTRISUBSTANCE


Лінійка зволожує і живить, захищає від вільних радикалів і інших речовин. Усуває будь-які ознаки механічних, хімічних пошкоджень, забезпечуючи красу і здоров'я.


LUXVIVA

Програма для забарвлених локонів. Допомагає відновити здоров'я й забезпечити сяйво обраного для фарбування відтінку.Це далеко не вся професійна косметика для волосся від компанії MEDAVITA. Виробник пропонує значно більше продуктів для чоловіків і жінок. Всі засоби мають сертифікати якості та відповідності, застосовуються в спеціалізованих салонах в багатьох країнах світу, їх ефективність оцінили визнані майстри перукарського мистецтва.

Більш детальну інформацію ви можете отримати у наших консультантів, зв'язавшись з ними по будь-якому зручному для вас каналу:

 • +38 (068) 396 - 01 - 02;
 • +38 (050) 667 - 67 - 64;
 • medavita.ua@gmail.com.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img