Чим професійна косметика відрізняється від звичайної

09.11.2021

На полицях магазинів представлено багато брендів. Розібратися в них — складне завдання навіть для досвідченої людини. Більшість жінок вирішують довіритись рекламі. Однак далеко не завжди вдається досягти потрібного результату й повернути волоссю красу, здоров’я та блиск.

Допомогти в цьому може професійна косметика для волосся та шкіри голови. Купити її у звичайному магазині чи гіпермаркеті не вийде.

Особливості професійних препаратів

Основна позитивна відмінність від звичайних засобів догляду — націленість отримання конкретного результату. Досягається ціль завдяки унікальному складу. Йдеться не лише про дозування активних речовин, а і про їхнє найменування.

Треба зазначити, що професійна продукція призначена переважно для використання в стінах салонів та студій краси. Пакунки таких препаратів непоказні, звичайні, без яскравих слоганів і картинок. Поставляються речовини в банках до 1000 мілілітрів. Усе це дає змогу заощадити на доставленні, зберіганні та виготовленні тари. Інакше продукція була б ще дорожчою.

Професійна косметика дає результат практично відразу після першого застосування. Проте для закріплення ефекту, гарантування його довгостроковості, треба користуватися препаратами регулярно.

Щоби правильно наносити суміші, речовини, застосовувати їх за призначенням виробники регулярно влаштовують тренінги, майстер-класи та профільні заходи. Вони необхідні для навчання:

  • стилістів;
  • перукарів;
  • інших спеціалістів.

Представники компанії-виробника детально розповідають та показують, як саме застосовувати той чи інший засіб, для яких цілей він призначений.


Унікальні розробки

Професійні засоби мають унікальний склад. Так, інгредієнти обов’язково вказуються на пакунку, але в якому дозуванні та як саме вони готуються, змішуються — залишається секретом. Адже для отримання ефективної рецептури виробники вкладають значні ресурси в дослідження.

Наприклад, італійський бренд преміальної професійної косметики для волосся та шкіри голови Medavita використовує у своїх препаратах:

  • амінокислотні комплекси;
  • ефірні олії;
  • рослинні компоненти;
  • вітамінні комплекси.

Завдяки збалансованому ретельно підібраному складу вдалося розробити препарати, що забезпечують міцність, красу та блиск волосся, здоров’я шкіри голови.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img