Детальніше про захід

Лютий 2022

Третій Міжнародний конгрес хірургічного відновлення волосся 19 лютого

Детальніше про захід
Мiсто: г. Львов
Час: З 10:00 - 16:00
У Львові відбудеться Третій Міжнародний конгрес хірургічного відновлення волосся. Бренд італійської професіональної косметики для шкіри голови та волосся MEDAVITA є платиновим партнером конгресу.
Останні розробки з трихології та догляду, обмін знаннями та досвідом кращих спеціалістів з різних країн світу, захоплива комбінація лекцій та практичних занять чекає на слухачів науково-практичного заходу.
Бренд MEDAVITA є одним з провідних учасників наукової програми з практичною доповіддю «Як лікарю збільшити свій дохід? Трихологічні програми італійського професійного бренду косметики для шкіри голови та волосся MEDAVITA у практиці успішного трихолога». Головний принцип бренду – здоров’я волосся починається зі здоров’я шкіри голови – є також одним з ключових постулатів заходу.
Асортимент бренду є необхідною складовою у реабілітаційній практиці кожного трихолога, як лікаря, так й трихолога-естетиста. Засоби для відновлення волосся на всіх його циклах росту, засоби для боротьби з лупою всіх видів та відновлення гідроліпідного балансу скальпа, засоби для атонічної, чутливої та жирної шкіри голови, засоби для зволоження стрижня волоса. Всі ці продукти дозволяють не тільки розв'язати проблеми пацієнтів, але й значною мірою формують прибуток лікаря та спеціаліста-реабілітолога. Всі засоби пройшли клінічні випробування та використовуються трихологами всього світу.
Записатися на захід!

НАШІ ВІДГУКИ