Система професійного догляду LISSUBLIME

LISSUBLIME

Хочете отримати по-справжньому розкішне пряме волосся? У цьому вам допоможе унікальна програма, розроблена фахівцями компанії MEDAVITA. Серія LISSUBLIME включає в себе інноваційні засоби гладкості та випрямлення для волосся.


Препарати, що входять до складу програми, стимулюють процеси регенерації клітин, забезпечують їх повноцінне харчування, зволоження, зміцнення і роблять волосся еластичним.

Засоби гладкості та випрямлення для волосся LISSUBLIME гарантують комплексний вплив:

  • захисний;
  • кондиціонуючий;
  • генеруючий плівку;
  • антистатичний.

Всі продукти, що входять до складу LISSUBLIME, забезпечують максимальну і миттєву ефективність, але й враховують особливості фізіології шкіри голови та волосся.

Пряме волосся – чудовий вибір практично для кожної жінки, але добитися його допоможуть тільки професійні, якісні препарати. Властивості активних інгредієнтів дозволяють Lissublime зробити волосся гладким, але й одночасно зміцнюють, забезпечуючи інтенсивне зволоження.

При розробці продуктів фахівці компанії MEDAVITA використовували натуральні інгредієнти. Кожна складова ретельно відбирається, проходячи суворий контроль. Серед натуральних активних компонентів програми LISSUBLIME – екстракти жожоба та зерен кукурудзи. Саме їх складові живлять волосся мінералами та вітамінами, амінокислотами.

Програма LISSUBLIME – це такі засоби гладкості й випрямлення для волосся:

  • маска, що розгладжує волосся MASCHERA SUPERLISCIANTE;
  • шампунь супер розгладжуючий для волосся SHAMPOO SUPERLISCIANTE.

Купити продукти ви можете на нашому сайті. Також у нас в каталозі представлено безліч інших препаратів і засобів, покликаних зміцнювати волосся, зробити його більш красивим, здоровим.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Кукурудза
Кукурудза
Зволожує і живить; захищає, заспокоює.
Кукурудза
Жожоба
Жожоба
Антибактеріальна, протигрибкова, протизапальна.
Жожоба