Нові можливості

15.09.2020

4 вересня у Харкові в show-room італійського преміального бренду косметики для волосся MEDAVITA (м.Харків, вул.) пройшла закрита івент-презентація для власників салонів і шкіл краси, б'юті-блогерів, які ведуть колористів і майстрів-перукарів України.

У презентації брали участь Олена Філоненко - Майстер міжнародного класу, Суддя міжнародної категорії з перукарського мистецтва, Член всесвітньої організації ОМС, Дворазовий призер Чемпіонату Світу з перукарського мистецтва (Москва 2006), бронза (Париж 2010), Олена Шушляпін - концептор і організатор єдиного в Україні фестивалю CRAZY FASHION WORLD by Shushlyapina, Ольга Мантрова - володарка Гран-прі чемпіонату світу з перукарського мистецтва, партнер компанія IHAIR. Головною темою закритого івенту стало знайомство професійної еліти перукарського ринку України з принципово новим, преміальним підходом до догляду за волоссям. В основі філософії італійського бренду лежить базовий принцип - основою здоров'я волосся є здоров'я шкіри голови. Виходячи з цього принципу і побудований асортиментний портфель бренду, основу якого становить запатентований комплекс «Lotion Concentrée» - унікальний природний концентрат рослинного походження. До його складу входять 10 екстрактів лікарських рослин: арніка, розмарин, алоє, імбир, гальбанум, мускатний горіх, камфора, світу, аїр, кориця. Бренд Medavita захистила формулу «Lotion Concentrée», отримавши міжнародний патент WO99 / 20232.

До складу кожного з препаратів бренду входить запатентований комплекс, який захищає і зміцнює волосся. В асортимент бренду входять дві лінії з фарбування (з перманентними та напівперманентними барвниками), 7 програм з догляду та реконструкції довгого й кучерявого волосся, програми для біохімічної завивки, 3 тріхологіческі програми для вирішення різних проблем, а також стайлінгові засоби догляду.

Під час презентації можливостей бренду на моделях було проведено весь комплекс процедур - від фарбування до демонстрації трендових стрижок і зачісок.

На завершення івенту, для створення додаткового емоційного фону гостей чекав незвичайний еногастрономічного фуршет - дегустація устриць та білого вина.

«Ефективність, здоров'я, повагу до природи» - ключові слова Medavita.

Сьогодні розкіш преміальної косметики для волосся Medavita доступна в Україні.

Бренд представлений по всій території України, офіційний представник компанія «Лілея».

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img