Професійна технічна лінія LUXVIVA BLEACHING

LUXVIVA BLEACHING

Компанія «MEDAVITA» пропонує широкий асортимент продуктів по догляду за волоссям. Препарати виготовлені з натуральних, перевірених і ефективних компонентів, які гарантують комплексний вплив на здоров'я волосся та шкіру голови. У каталозі компанії MEDAVITA – багато серій та лінійок, орієнтованих на різні завдання.

Представляємо вашій увазі серію LUXVIVA BLEACHING – це освітлюючі засоби для знебарвлення волосся або їх декапування. Продукти отримали високу оцінку професійних майстрів, перукарів. Однак всі препарати можуть використовуватися навіть в домашніх умовах.


Засіб для декапування волосся MEDAVITA

Завдяки вмісту натуральних інгредієнтів, волосся при освітленні отримують максимальний захист, не втрачають своєї природної краси та еластичності. Компоненти, що входять до складу продуктів від «MEDAVITA», мають заспокійливі й кондиціонуючі властивості, що й гарантують захист при освітленні.

Впевнені, що освітлюючі засоби для знебарвлення волосся сподобаються вам. Адже вони не тільки дозволяють досягати потрібного результату, але й не пошкоджують волосся. Такий ефект досягається завдяки наступним інгредієнтам:

  • червона водорість – очищає, адсорбує, насичує мінералами;
  • циклодекстрин – зволожує, зміцнює, створює глянсовий ефект;
  • гуарова камедь – здійснює проліферацію клітин, є ферментативним ексфоліатором.

Продукти з лінії LUXVIVA BLEACHING

Освітлюючі засоби для знебарвлення волосся LUXVIVA BLEACHING представлені такими продуктами:

  • Absolute Blond Paste Busta/Знебарвлююча паста інтенсивної дії.
  • Absolute Blond Powder/Знебарвлююча пудра інтенсивного дії до 7 тонів.

Якщо вам потрібно дійсно високоякісний та ефективний засіб для декапування волосся, рекомендуємо купити розробки компанії MEDAVITA з лінії LUXVIVA BLEACHING. Ціна вас порадує, а ефект – вразить. Додаткову інформацію нададуть наші консультанти.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Червона водорость
Червона водорость
Екстракт червоних водоростей покращує структуру і зовнішній вигляд волосся, живить його від коренів до кінчиків, покращує кровообіг шкіри голови.
Червона водорость
Циклодекстрин
Циклодекстрин
Зволожує, зміцнює, створює ефект глянцю.
Циклодекстрин
Гуарова камідь
Гуарова камідь
Ферментативний ексфоліатор, проліферація клітин.
Гуарова камідь