Опис
Ідеально підходить для тонування волосся (3% перекису).

Фарбують волосся не тільки жінки, а й чоловіки. Щоб отримати необхідний відтінок, але не дуже пошкодити волосся, мінімізувати негативний вплив хімічних складових фарб, слід використовувати особливі компоненти для тонування. Активатор 3% для чоловіків від MEDAVITA – це ефективний і безпечний засіб, розроблене кращими фахівцями.

Купити Активатор 3% для чоловіків ви можете на сайті «MEDAVITA». Його ціна – прийнятна, а якість – неперевершена. Впевнені, що ви залишитеся задоволені особливістю впливу препарату.

Активатор 3% для чоловіків дозволяє домогтися потрібного результату не тільки в професійних салонах, але і в домашніх умовах. Однак він обов'язково повинен бути в арсеналі всіх майстрів, які працюють в студіях краси та перукарень.

У активатора – ніжна, легка консистенція, що дозволяє рівномірно розподілити його по волоссю, добитися стійкого відтінку.

Ще одна особливість, яку має Активатор 3% для чоловіків від MEDAVITA – здатність істотно знизити вміст аміаку в барвному складі і гарантувати щадне вплив не тільки на волосся, але і на їх коріння, на шкірний покрив голови.

Інструкція по застосуванню
Склад
Є що розповісти про товар?

Похожие товары

Олія для фарбування
Олія для фарбування..
Олія для фарбування
Олія-гель не містить аміаку, з делікатним ароматом, з легко змішуємо текстурою. Забезпечує кондиціон..
Детальніше