Аксесуари для фарбування

Професійні аксесуари для фарбування волосся допомагають створювати неповторні образи. При нанесенні фарби на локони має значення кожна «дрібниця». Від якісних пензликів і місткостей для змішування барвника до рушників і гребенів. Подібне «обладнання» впливає на остаточний результат. З правильними аксесуарами майстер зможе повністю сконцентруватися на волоссі клієнта, не відволікаючись на зайве.

Серед аксесуарів представлені:

  • Спеціальні рушники, матеріал яких швидко вбирає вологу.
  • Різні пензлики. Завдяки ним стають доступними практично будь-які техніки фарбування, навіть найскладніші та прогресивні.
  • Гребні, які не завдають шкоди волоссю, але сприяють гарному розподілу фарби. Майстер зможе отримати насичений, сучасний відтінок, відповідний вашим очікуванням.
  • Кольорова діаграма, яка стане вірним «гідом» при виборі потрібного тону.
  • Вінчик - ідеальний інструмент для змішування складних відтінків. Більше нема потреби обмежувати себе у виборі - можна повністю проявляти індивідуальність.
  • Зручна ємність для розмішування фарби. Важливо, щоб посуд був виконаний з відповідного матеріалу, який не вступає в хімічну реакцію з засобом.

Ці та інші аксесуари для фарбування волосся підібрати можна на нашому сайті. Ви отримуєте найвищу якість від професіоналів. Додаткову інформацію про кожну позицію легко дізнатися онлайн або телефоном.

Майстри зможуть по-справжньому перевершити себе внаслідок зручних, ергономічних аксесуарів. З ними ви будете менше втомлюватися, а клієнт отримає справжнє задоволення від процесу і від кінцевого результату.