Absolute Blond Powder/Знебарвлююча пудра інтенсивної дії до 7 рівнів

Absolute Blond Powder/Знебарвлююча пудра інтенсивної дії до 7 рівнів

Наявність: В наявності
Виберіть необхідний Вам обсяг

Ви можете записатися на професійну послугу по догляду за волоссям в будь-якому зручному вам салоні краси, які є нашими партнерами.

Опис

Завдяки вмісту натуральних інгрідієнтів (Ромашки та Червоної водорості Ірландського моху), волосся при освітленні набуває максимального захисту, не втрачає своєї природньої краси та еластичності. Освітлює до 6/7 рівнів натуральне чи фарбоване волосся.

Компанія MEDAVITA спеціалізується на якісній, професійній косметиці для волосся та шкіри голови. У каталозі представлено безліч продуктів, орієнтованих на виконання різних завдань. Основна мета – оздоровити волосся, шкіру голови й забезпечити привабливий зовнішній вигляд людини.

Знебарвлююча пудра Absolute Blond Powder від компанії MEDAVITA – новий продукт, за допомогою якого виконується освітлення волосся. Косметична знебарвлююча пудра «MEDAVITA» підходить для відкритих технік та техніки вільної руки.

Цей продукт характеризується ефективністю, простотою використання. Може застосовуватися, як в професійних салонах, так і в домашніх умовах. Гнучка, еластична консистенція дозволяє суміші легко наноситися, забезпечує відмінне прилягання упродовж всього часу роботи. Має приємний ніжний аромат лаванди. Доставляється в баночках об'ємом 500 грам.

Якщо ви хочете купити Absolute Blond Powder, зробити це можна на нашому сайті. Впевнені, що ціна на такий продукт, як знебарвлююча пудра, вас влаштує. Наші консультанти нададуть додаткову інформацію, дадуть відповіді на ваші питання. Пам'ятайте, що косметична знебарвлююча пудра не тільки дозволяє змінити зачіску, але й не робить негативного впливу на здоров'я волосся.

Інструкція по застосуванню
Склад
Є що розповісти про товар?

Похожие товары

Absolute Blond Paste Busta / Знебарвлююча паста інтенсивної дії
Absolute Blond Paste Busta / Знебарвлююч..
Absolute Blond Paste Busta / Знебарвлююча паста інтенсивної дії
Містить екстракти природних інгредієнтів із заспокійливими та кондиціонуючими властивостями для нада..
Детальніше