Absolute Blond Paste Busta / Знебарвлююча паста інтенсивної дії

Absolute Blond Paste Busta / Знебарвлююча паста інтенсивної дії

Наявність: В наявності
Виберіть необхідний Вам обсяг

Ви можете записатися на професійну послугу по догляду за волоссям в будь-якому зручному вам салоні краси, які є нашими партнерами.

Опис

Містить екстракти природних інгредієнтів із заспокійливими та кондиціонуючими властивостями для надання максимального захисту під час освітлення.

Бувають ситуації, коли потрібно позбутися від природного або придбаного кольору волосся. У цьому допоможе спеціалізована професійна косметика, що випускається відомою компанією MEDAVITA. В каталозі бренду представлені профільні продукти, що дозволяють досягати потрібного результату, але не травмувати волосся.

Представляємо вашій увазі Absolute Blond Paste Busta MEDAVITA — це косметична паста для висвітлення волосся, виготовлена ​​з перевірених та ефективних компонентів. Зокрема, використовуються натуральні інгредієнти, які допомагають досягти бажаного ефекту.

Знебарвлююча паста для волосся від «MEDAVITA» підходить як для натурального кольору, так і для фарбованого волосся. Дозволяє виконати всі види освітлення. Також Absolute Blond Paste Busta підходить для максимально ефективного відбілювання або декапування.

Знебарвлююча паста для волосся поставляється в тюбиках по 500 грам. Купити препарат можна на нашому сайті. Ціна вас задовольнить.

Залишилися питання? На них дадуть відповідь наші консультанти. Також в каталозі є інші продукти, призначені для догляду за волоссям та шкірою голови.

Інструкція по застосуванню
Склад
Є що розповісти про товар?

Похожие товары

Absolute Blond Powder/Знебарвлююча пудра інтенсивної дії до 7 рівнів
Absolute Blond Powder/Знебарвлююча пудра..
Absolute Blond Powder/Знебарвлююча пудра інтенсивної дії до 7 рівнів
Завдяки вмісту натуральних інгрідієнтів (Ромашки та Червоної водорості Ірландського моху), волосся п..
Детальніше